2026. június 28., vasárnap

Séta a Budakeszi Vasasparkban

 Groupamás fotóstúrát szerveztünk, kis tematikával. Nagy segítség volt, hogy véletlenül egy mosómedve tréningbe és két látványetetésbe csöppentünk. A látványetetés nem is akármi volt, medve és farkas. Az igazán nagy szám a farkas volt, mert, ha jól emlékszem három év után most kerültek ide újra farkasok,szám szerint hárman. Mikor itt jártunk a nagyközönségnek nem volt meghírdetve, hogy újra lesznek farkasok. 

A tematika egyszerű volt, az állatokról olyan részleteket mutassunk meg melyről beazonoítható, valamint extrém portré képek legyenek. A többi kicsit bonyolultabb volt :)

Íme néhány kép